HÍREK

Győztünk!

Szeghalom-Tótkomlós 2-1 (0-1)

A Tótkomlós csapatát fogadtuk Szombaton hazai környezetben, csapatunknak fontos volt a három pont begyűjtése, a vendégeknek is nagyon kellett a győzelem a bentmaradáshoz! Tartalékosan, sok hiányzóval vártuk a mérkőzést, Nagy M., Cserna R.,Mező,Tatár,Vincze, nem állt a csapat rendelkezésére.

Álmosan kezdtük a találkozót a Tótkomlós lépett fel kezdeményezőleg és több lehetőséget is kialakítottak,de Csermák a helyén volt! Kontrákból próbáltunk veszélyeztetni! A 33. percben egy indítás után röviden mentettünk és a vendégek játékosa kilőtte a jobbfelsőt ! (0-1) Így mentek a csapatok szünetre!

A második félidőt csapatunk kezdte jobban a 49. percben egy szögletet követően Nagy R. érkezett a röviden és a hálóba fejelt ! (1-1) Továbbra is támadtunk, de nagyobb helyzetet nem tudtunk kialakítani, amikor már mindenki azt hitte, hogy döntetlen marad a találkozó a 90. percben Csikós lépett előre lövésre szántael magát és kilőtte játékosunk a hosszú alsót! (2-1) A gól után a játékvezető leis fújta a találkozót így csapatunk itthon tartotta mindhárom pontot!