HÍREK

Meggyőző siker a tavaszi hazai nyitányon

Az U7-U9-es korosztályok közreműködésével vonultak fel a csapatok a három órás kezdésre. Az első 20-25 perc kiegyenlített mezőnyjátékot hozott, majd Mező Sándor szép találatával megszereztük a vezetést. Félidőben 1-0.

A második félidő első negyed órája nem sok izgalmat hozott. Majd jött Mészáros Máté és a 63. percben megszerezte a második gólunkat. Öt perccel később Turcsek Szilveszter, hátvédünk indokolatlan kiállítása következett. Ennek ellenére 10 perccel később, szép kontratámadásból ismét Mészáros emelt a kapus felett a hálóba, 3-0. Máté lemásolta a Kondoros elleni teljesítményét, így 2 mérkőzés alatt 4 gólt szerzett, amihez külön gratulálunk! Ezzel még nem volt vége. Vincze Zoltán nullszögből lőtt bombagólja feltette az I-re a pontot.

Végeredmény: 4-0 (Gólszerzők: Mező, Mészáros 2, Vincze)

Szerdán Vésztőre utazunk, szombaton pedig ismét hazai pályán játszunk. Dévaványát fogadjuk.