HÍREK

Nem sokon múlott

Kondorosi TE - Szeghalmi FC 4-3 (2-1)

Gól gazdag mérkőzésen éppen csak, hogy nem sikerült a pontszerzés. Tatár Sándor révén már a 3. percben megszereztük a vezetést. Nem kellett azonban sokat várni a válaszra, a 10. percben jött az egyenlítő találat. Félidő elteltével már a Kondorosnál volt az előny, 2-1.

A második félidő nem kezdődött jól, hisz két perc után már 2 gólos hátrányban voltunk. Úgy tűnt, hogy veszni látszik a mérkőzés. Majd jött Mészáros Máté duplája, a 65. és 70. percben, és ismét egál. Sajnos ezzel még nem ért véget a gólzápor. Farkas második találatát megszerezve beállította a 4-3-as végeredményt a 88. percben.

Nem sok hiányzott a bravúrhoz. Gratulálunk a fiúknak a küzdésért!

A továbbiakban a szórakozásé a főszerep. 19:00 órakor kezdődik az I. Szeghalmi Támogatói Bál az utánpótlás futballért.